GeForce SA-MP Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

5 posters

Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

Post  Nicolas Thu May 07, 2009 9:38 am

*Šetaš ulicom i nailaziš na nekoliko ljudi su obučeni u zeleno, prilaze ti i počinju da te pitaju pitanja.*

Ayo nigga' who'r ya'?:

Yo Nigga', What Cho' Name is?:

Oh Word? Nigga', ne znam te, živiš ovde negde?


Chea' Chea'.. Kolko imaš godina homie? Ne želimo da nam se klinci petljaju po hoodu.


You eva' Smoked a Blunt Befo'? 'Cause if you have, I want chu' to smoke dis' killa' right here ( Koristi /me komande i RP puši travu ):
Ako si dovoljno dobar za ovo, nigga'


A'ight. Vidim da možeš da se držiš sa nama. Ajmo sad u neko ozbiljno sranje.. Stvarno želiš da budes sa nama?:


Ako hoćes, reci nam zašto home boy?



Nigga', daj nam tvoj broj telefona da te pozovem kada homies budu spremni za neku akciju.:

A'ight Now get outta' ma' face..


---------------------------------

OOC deo:

Tvoje IG ime:

Tvoj IG level:


Kako nam možeš pomoći ako budeš primljen?:

Zašto želiš da uđeš u Grove Street Families?:

Kratak život tvog lika?((IC)):



Posle ovoga treba da dođeš do nekog našeg člana IG sa kojim ćes da RP-aš. Razgovor ne sme da počne sa /b E ja sam se prijavio na forumu, nego priđeš na RP način, on ce da te pita nešto, RPajte zajedno. On će da ti pokaže teritoriju, upozna te sa hoodom.



Ja, [Vase ime], znam pravila ganga i pristajem na ugovor od 50 sati u Grove. Ako prekršim ugovor prihvatam da budem zatvoren u areu na 2 sata.

Nicolas

Posts : 2
Join date : 2009-05-07

Back to top Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Re: Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

Post  NoName [Ryan_McDonalds] Thu May 07, 2009 9:54 am

Ayo nigga' who'r ya'?: Yo, I am Ryan.. whazzup ? Razz

Yo Nigga', What Cho' Name is?: Ryan McDonalds nigga'h

Oh Word? Nigga', ne znam te, živiš ovde negde? Yeah, near your hood Razz


Chea' Chea'.. Kolko imaš godina homie? 16 years old Wink


You eva' Smoked a Blunt Befo'? 'Cause if you have, I want chu' to smoke dis' killa' right here ( Koristi /me komande i RP puši travu ): /me smoked that thingZ

Ako si dovoljno dobar za ovo, nigga'


A'ight. Vidim da možeš da se držiš sa nama. Ajmo sad u neko ozbiljno sranje.. Stvarno želiš da budes sa nama?:


Ako hoćes, reci nam zašto home boy? Zato sto mislim da je zabavno biti u Grove Streeta, RP-ati sa homie-ima Smile



Nigga', daj nam tvoj broj telefona da te pozovem kada homies budu spremni za neku akciju.: 7510 nigga'

A'ight Now get outta' ma' face..


---------------------------------

OOC deo:

Tvoje IG ime: Ryan_McDonalds

Tvoj IG level: 2, jos 4 respekta za 3. lvl


Kako nam možeš pomoći ako budeš primljen?: Pa znam dobro RP-at i pomagacu drugim grove street homie-ima u teskim situacijama Razz

Zašto želiš da uđeš u Grove Street Families?: Zato što mislim da je zabavno ici gradom sa takvim ponositim zelenim bojama koje pokazuju da si clan grove streeta. GreenZ forevA'

Kratak život tvog lika?((IC)): ilegalac,vanzemaljac xD jokin', bio gundealer i cardealer, dosta uspjeha sa tim poslovima Smile

Ja, Ryan_McDonalds, znam pravila ganga i pristajem na ugovor od 50 sati u Grove. Ako prekršim ugovor prihvatam da budem zatvoren u areu na 2 sata.

NoName [Ryan_McDonalds]

Posts : 2
Join date : 2009-05-07

Back to top Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Re: Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

Post  santino Thu May 07, 2009 10:17 am

Ayo nigga' who'r ya'?:
Yo, I'm Santino.

Yo Nigga', What Cho' Name is?:
Santino Carver

Oh Word? Nigga', ne znam te, živiš ovde negde?
I'll rent near your hood.

Chea' Chea'.. Kolko imaš godina homie? Ne želimo da nam se klinci petljaju po hoodu.
I'm 13 years old.

You eva' Smoked a Blunt Befo'? 'Cause if you have, I want chu' to smoke dis' killa' right here ( Koristi /me komande i RP puši travu ):
/me puši zamotanu travu.

Ako si dovoljno dobar za ovo, nigga'
Yea, yea

A'ight. Vidim da možeš da se držiš sa nama. Ajmo sad u neko ozbiljno sranje.. Stvarno želiš da budes sa nama?:
Yea, sure

Ako hoćes, reci nam zašto home boy?
Because it's good gang.

Nigga', daj nam tvoj broj telefona da te pozovem kada homies budu spremni za neku akciju.:
I'ill set my picture of my stats here.
STATS

A'ight Now get outta' ma' face..
Ok

---------------------------------
OOC deo:

Tvoje IG ime: Santino Carver

Tvoj IG level: 3

Kako nam možeš pomoći ako budeš primljen?:
One for all, all for one.

Zašto želiš da uđeš u Grove Street Families?:
Because it's good gang.

Kratak život tvog lika?((IC)): I must?

Posle ovoga treba da dođeš do nekog našeg člana IG sa kojim ćes da RP-aš. Razgovor ne sme da počne sa /b E ja sam se prijavio na forumu, nego priđeš na RP način, on ce da te pita nešto, RPajte zajedno. On će da ti pokaže teritoriju, upozna te sa hoodom.

Ja, Santino, znam pravila ganga i pristajem na ugovor od 50 sati u Grove. Ako prekršim ugovor prihvatam da budem zatvoren u areu na 2 sata.
https://2img.net/r/ihimizer/img22/7931/statsip.png
santino
santino

Posts : 1
Join date : 2009-05-05
Age : 28
Location : Svemir>Planete>Zemlja>Europa>Jugoistocna Evropa>Bosna i Hercegovina>Bosna>Zenica>Ivana Cankara>43A

https://geforce-samp.board-directory.net/forum.htm

Back to top Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Re: Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

Post  Medjed Thu May 07, 2009 10:34 am

Ayo nigga' who'r ya'?:Im Sam_Marrow

Yo Nigga', What Cho' Name is?:Sam_Marrow

Oh Word? Nigga', ne znam te, živiš ovde negde?Yea


Chea' Chea'.. Kolko imaš godina homie? Ne želimo da nam se klinci petljaju po hoodu.14


You eva' Smoked a Blunt Befo'? 'Cause if you have, I want chu' to smoke dis' killa' right here ( Koristi /me komande i RP puši travu ):
Ako si dovoljno dobar za ovo, nigga' Yea


A'ight. Vidim da možeš da se držiš sa nama. Ajmo sad u neko ozbiljno sranje.. Stvarno želiš da budes sa nama?:Yea man


Ako hoćes, reci nam zašto home boy? Jer ste najbolji



Nigga', daj nam tvoj broj telefona da te pozovem kada homies budu spremni za neku akciju.:2929 Nigga

A'ight Now get outta' ma' face..


---------------------------------

OOC deo:Nestasko,14 god. ,,,

Tvoje IG ime:Sam_Marrow

Tvoj IG level:8


Kako nam možeš pomoći ako budeš primljen?:Svakako,

Zašto želiš da uđeš u Grove Street Families?:Zato jer ste najjaci najbolji i svidaju mi se clanovi GFS-a

Kratak život tvog lika?((IC)):Veliki RP-er



Posle ovoga treba da dođeš do nekog našeg člana IG sa kojim ćes da RP-aš. Razgovor ne sme da počne sa /b E ja sam se prijavio na forumu, nego priđeš na RP način, on ce da te pita nešto, RPajte zajedno. On će da ti pokaže teritoriju, upozna te sa hoodom.



Ja, Sam_Marrow, znam pravila ganga i pristajem na ugovor od 50 sati u Grove. Ako prekršim ugovor prihvatam da budem zatvoren u areu na 2 sata.

Medjed

Posts : 1
Join date : 2009-05-07

Back to top Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Lone

Post  Lone Thu May 07, 2009 8:27 pm

Ayo nigga' who'r ya'?:Yo,i am Lone Smile

Yo Nigga', What Cho' Name is?:Lone_Smith

Oh Word? Nigga', ne znam te, živiš ovde negde?Yes


Chea' Chea'.. Kolko imaš godina homie? Ne želimo da nam se klinci petljaju po hoodu.:13 Very Happy


You eva' Smoked a Blunt Befo'? 'Cause if you have, I want chu' to smoke dis' killa' right here ( Koristi /me komande i RP puši travu ):
Ako si dovoljno dobar za ovo, nigga':yea


A'ight. Vidim da možeš da se držiš sa nama. Ajmo sad u neko ozbiljno sranje.. Stvarno želiš da budes sa nama?:daaa


Ako hoćes, reci nam zašto home boy?:mafijaš sam..to mi je u krvi Wink



Nigga', daj nam tvoj broj telefona da te pozovem kada homies budu spremni za neku akciju.:1100 Lone

A'ight Now get outta' ma' face..


---------------------------------

OOC deo:3 god

Tvoje IG ime:Lone_Smith

Tvoj IG level:1


Kako nam možeš pomoći ako budeš primljen?:a u svemu.imam dosta iskustva..

Zašto želiš da uđeš u Grove Street Families?:i lovee Groove..Grove in my (L)

Kratak život tvog lika?((IC)):Veliki car Very Happy



Posle ovoga treba da dođeš do nekog našeg člana IG sa kojim ćes da RP-aš. Razgovor ne sme da počne sa /b E ja sam se prijavio na forumu, nego priđeš na RP način, on ce da te pita nešto, RPajte zajedno. On će da ti pokaže teritoriju, upozna te sa hoodom.

Ja, Lone_Smith, znam pravila ganga i pristajem na ugovor od 50 sati u Grove. Ako prekršim ugovor prihvatam da budem zatvoren u areu na 2 sata.

Lone

Posts : 1
Join date : 2009-05-07

Back to top Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Re: Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

Post  NoName [Ryan_McDonalds] Mon May 11, 2009 9:30 am

Ayo nigga' who'r ya'?: Yo, I am Ryan.. whazzup ?

Yo Nigga', What Cho' Name is?: Ryan McDonalds niggeru

Oh Word? Nigga', ne znam te, živiš ovde negde? Yeah, near your hood


Chea' Chea'.. Kolko imaš godina homie? 16 years old


You eva' Smoked a Blunt Befo'? 'Cause if you have, I want chu' to smoke dis' killa' right here ( Koristi /me komande i RP puši travu ): /me puši wutra

Ako si dovoljno dobar za ovo, nigga'


A'ight. Vidim da možeš da se držiš sa nama. Ajmo sad u neko ozbiljno sranje.. Stvarno želiš da budes sa nama?:


Ako hoćes, reci nam zašto home boy? Zato sto mislim da je zabavno biti u Grove Streeta, RP-ati sa homie-ima Smile



Nigga', daj nam tvoj broj telefona da te pozovem kada homies budu spremni za neku akciju.: 7510 niggerijo xD

A'ight Now get outta' ma' face..


---------------------------------

OOC deo:

Tvoje IG ime: Ryan_McDonalds

Tvoj IG level: 3. lvl, jos malo respekta i 4.


Kako nam možeš pomoći ako budeš primljen?: Pomagacu svim igracima u nevoljama kolko god mogu..

Zašto želiš da uđeš u Grove Street Families?: Zato što mislim da je zabavno ici gradom sa gsf gangom i sa drugim gangsterima grove streeta.

Kratak život tvog lika?((IC)): bio gundealer,cardealer i carjacker

Ja, Ryan_McDonalds, znam pravila ganga i pristajem na ugovor od 50 sati u Grove. Ako prekršim ugovor prihvatam da budem zatvoren u areu na 2 sata.

Posto mi je Nic rek'o da moram ponovo!

NoName [Ryan_McDonalds]

Posts : 2
Join date : 2009-05-07

Back to top Go down

Prijave za GSF otvorene[Level 3+] Empty Re: Prijave za GSF otvorene[Level 3+]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum